آزادی ۷ نفر از معلمان بازداشت شده
محمد حبیبی هم‌چنان بازداشت است

جامعه نو: بازداشت شدگان تجمع اعتراضی معلمان تهران که همراه معلمان سراسر کشور به فراخوان شورای هماهنگی در تجمع اعتراضی حاضر شده بودند با قرار کفالت آزاد شدند. بر اساس خبرهای رسیده ۷ نفر از معلمان بازداشت شده به نامهای عالیه اقدام دوست، رسول بداقی، محمدتقی فلاحی، رحمان عابدینی، اسماعیل گرامی، حسین غلامی، جواد ذوالنوری عصر امروز از زندان اوین آزاد شدند. با این‌حال چنان که فعالان صنفی می‌گویند، وضعیت پرونده محمد حبیبی عضو کانون صنفی معلمان نامشخص است و او همچنان در زندان به سر می‌برد.

خدیجه پاک‌ضمیر، همسر محمد حبیبی و از فعالان صنفی معلمان، در گفتگویی کوتاه با جامعه نو؛ ضمن اعلام این خبر که بعد از گذشت چند روز بی خبری سرانجام طی یک تماس تلفنی از وضعیت این فعال صنفی باخبر شده است، گفت: بعد از تماس تلفنی آقای حبیبی، امروز برای پیگیری وضعیت پرونده به بازپرسی مراجعه کردیم اما گفتند چند روزی طول میکشد تا بازپرس، پرونده را مطالعه کند. بنابراین رسیدگی به پرونده ایشان به چند روز آینده موکول شده است.

محمد حبیبی از فعالان صنفی معلمان و عضو کانون صنفی معلمان ایران است که چند روز پیش و در جریان تجمع صنفی و سراسری معلمان در اعتراض به بی توجهی به مطالبات صنفی و آموزشی معلمان بازداشت شد. به گفته شاهدان عینی او از جمله معلمانی بود که در هنگام بازداشت به شدت مورد ضرب و شتم بازداشت کنندگان قرار گرفت.

  • لینک کوتاه:

مطالب اخیر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Cancel reply