آماده باش باران و کبوتر

سیدعلی صالحی / جامعه نو – دیگر از چه، برای که، برای چه می نویسیم؟ در محاصره اهل عربده زیستن، حق ما نبود. ما با درون خود درگیریم؛ شب زده، شریف و بی شفا. روزی چندین بار بگویی چه باید کرد…!؟ گماشتگان گول آور به کرات می گویند دیگر در دنیایی از این دست دروغیدن، درد ندارد، خاصه به خوابزار این همه درنده.

خزیده در خویش، تنها به تماشا قناعت کرده ایم. مردمانی هستند هنوز که تنها مصدر مرگ صرف سخن می کنند. چه مزبله عظیمی! صدقی اگر بمانده است، بنگرید این همه بدگمانی خوره خوارِ هیولا را به عصر هزار و یکی دجال! دیگر برای چه، برای که و از چه می نویسیم!؟ او که بی راه مانده میان مصدرِ مرگ و زِرزِر زندگی… تنها تو را ناامید خواهد کرد، چرا که خود گوربان جنازه خویش است. او که وَهنِ واهی را به جای امید می فروشد، شعبده باز دیگری ست در حلقه درندگانی که تماشا می کنند اما نمی بینند، می شنوند اما گوش نمی دهند. وَهنا… هی وَهن واهی… پس کی دست از سر این همه واژه برخواهی داشت…!؟

از من نشان و قسم نخواه، خودت ببین یکی را به هزار و یکی مزبله: داعش آل سعود رفت، جاعش اردوغان آمده ببین و بگو…! این خط و این نشان؛ برای قتل عام قبیله انسان آمده اند. به یاد آورید تنهایی بی پایان عفرین و کوبانی را به یادآورید…!

  • لینک کوتاه:

مطالب اخیر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Cancel reply